Regulamin

departure date
arrival date
guests
kod rabatowy

Regulamin użytkowania Apartamentów Jelenia Plaza.

 1. ​​​Apartamenty są wynajmowane na doby.
 2. Po wysłaniu przez Państwa wypełnionego formularza rezerwacyjnego zostanie przeprowadzona weryfikacja dostępności apartamentu i terminu . W przypadku dostępności apartamentu, prześlemy Państwu ofertę na podany w formularzu adres e-mail, wraz z informacją o apartamencie, kwotą należności, oraz prośbą o potwierdzenie rezerwacji.
 3. Rezerwacja zostanie dokonana po przesłaniu przez Państwa potwierdzenia rezerwacji.
 4. Po dokonaniu rezerwacji, należy uiścić zadatek przelewem na konto, które podane zostanie wraz z jego wysokością w e-mailu potwierdzającym rezerwację. W przypadku braku wpłaty zadatku w terminie 24 h od dokonania rezerwacji, rezerwacja zostaje anulowana. Całkowitą zapłatę za pobyt należy uiścić najpóźniej 7 dni przed przyjzdem na konto otrzymane w odrębnej korespondencji przez obiekt.
 5. Rezerwację można anulować wyłącznie pisemnie – mailem, lub sms-em. W przypadku anulowania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Osoby wynajmujące apartament nie mogą podnajmować go osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiściły należną za pobyt opłatę
 6. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 10:00.
 7. W apartamencie, jak i w całym budynku należy przestrzegać zasad czystości i bezpieczeństwa. Zabronione jest używanie w apartamencie grzałek i innych urządzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV i komputerowych. 
 8. W apartamencie obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np: psy, koty i inne chyba, że zostanie to wcześniej uzgodnione z właścicielem apartamentu.
 9. Organizowanie głośnych imprez np: wieczorów kawalerskich, panieńskich jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy uciążliwej dla innych lokatorów budynku przewidywana jest kara pieniężna w wysokości 400 zł.
 10. Należy przestrzegać ciszy nocnej, trwającej w godzinach od 22:00 do 6:00.
 11. Wychodząc z apartamentu należy zawsze pozostawiać zamknięte drzwi.
 12. Gość ponosi odpowiedzialność materialną` za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów i sprzętów znajdujących się w apartamencie (np. zniszczone meble, inne wyposażenie, zalane podłogi, stłuczone szyby).
 13. Apartamenty Jelenia nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów w tym wszelkich pojazdów należących do gości Apartamentu.
 14. Opłata za zagubienie kluczy od apartamentu wynosi 100 PLN.
 15.  Ewentualne reklamacje przyjmowane są drogą e-mail a czas ich rozpatrywania wynosi 30 dni od dnia dostarczenia do obiektu.
 

Klauzula informacyjna

 
 1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Aviotex KKC Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: 58-500 Jelenia Góra  M.Konopnickiej 7-7a/4  lub telefonując pod numer: 666 350 687.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek akceptacji Regulaminu  i dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
 3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy. 
 4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe. 
 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 1 miesiąca od dnia rozwiązania Umowy. 
 6. Administrator przekaże Twoje dane następującym odbiorcom / Administrator przekaże Twoje dane odbiorcom zajmującym się  nie dotyczy
 7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych . 
 8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. 
 9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*. 

  * Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się. 


 
design by : LEMONPIXEL.pl •  booking by : HOTRES.pl