Regulamin

departure date
arrival date
guests
kod rabatowy

Regulamin użytkowania Apartamentów Centrum Villa Perla.

 1. ​​​Apartamenty są wynajmowane na doby.
 2. Po wysłaniu przez Państwa wypełnionego formularza rezerwacyjnego zostanie przeprowadzona weryfikacja dostępności apartamentu i terminu . W przypadku dostępności apartamentu, prześlemy Państwu ofertę na podany w formularzu adres e-mail, wraz z informacją o apartamencie, kwotą należności, oraz prośbą o potwierdzenie rezerwacji.
 3. Rezerwacja zostanie dokonana po przesłaniu przez Państwa potwierdzenia rezerwacji.
 4. Po dokonaniu rezerwacji, należy uiścić zadatek przelewem na konto, które podane zostanie wraz z jego wysokością w e-mailu potwierdzającym rezerwację. W przypadku braku wpłaty zadatku w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji, rezerwacja zostaje anulowana.
 5. Rezerwację można anulować wyłącznie pisemnie – mailem, lub sms-em. W przypadku anulowania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Osoby wynajmujące apartament nie mogą podnajmować go osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiściły należną za pobyt opłatę
 6. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 10:00.
 7. W apartamencie, jak i w całym budynku należy przestrzegać zasad czystości i bezpieczeństwa. Zabronione jest używanie w apartamencie grzałek i innych urządzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV i komputerowych. Gość jest zobowiązany do przestrzegania REGULAMINU PORZĄDKU wspólnoty mieszkaniowej ul.Kopernika 3.
 8. W apartamencie obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np: psy, koty i inne chyba, że zostanie to wcześniej uzgodnione z właścicielem apartamentu.
 9. Organizowanie głośnych imprez np: wieczorów kawalerskich, panieńskich jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy uciążliwej dla innych lokatorów budynku przewidywana jest kara pieniężna w wysokości 400 zł.
 10. Należy przestrzegać ciszy nocnej, trwającej w godzinach od 22:00 do 6:00.
 11. Wychodząc z apartamentu należy zawsze pozostawiać zamknięte drzwi.
 12. Gość ponosi odpowiedzialność materialną` za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów i sprzętów znajdujących się w apartamencie (np. zniszczone meble, inne wyposażenie, zalane podłogi, stłuczone szyby).
 13. Apartament CENTRUM nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów w tym wszelkich pojazdów należących do gości Apartamentu.
 14. Opłata za zagubienie kluczy od apartamentu wynosi 100 PLN.
 15. Opłata za zagubienie pilota od bramy wjazdowej wynosi 150 PLN.
design by : LEMONPIXEL.pl •  booking by : HOTRES.pl