O nas

departure date
arrival date
guests
kod rabatowy

Planujesz wizytę w Jeleniej Górze Chcesz poznać uroki Doliny Pałaców i Ogrodów, bajeczne trasy  rowerowe w Izerach, podziwiać bogatą architekturę starej części miasta, a może zrelaksować się w niezwykłych źródłach Term Cieplickich, lub w Uzdrowisku Cieplice śladami Izabeli Czartoryskiej i Marysieńki Sobieskiej? ....


Wszystko to umożliwi Ci pobyt w naszych nowych Apartamentach położonych zaledwie kilka kroków od Placu Ratuszowego Jeleniej Góry i kilkanaście minut jazdy autem od Pałacu Schaffgotschów – dawnych właścicieli Uzdrowiska Cieplice. Dlatego zamień hotel na niedrogi komfortowy apartament.

Nasze samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie, z jadalnią, kuchnią i łazienką to najlepsze noclegi w Jeleniej Górze. Tanie, bez pośredników, stanowiące idealną alternatywę dla hoteli. U nas znajdziesz nocleg w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nie szukaj dłużej. Odwiedź Jelenią Górę, a my dołożymy wszelkich starań, by pojęcia wypoczynek i Jelenia Góra rodziły tylko przyjemne skojarzenia. Spróbuj- nie zawiedziesz się.
 
apartamenty w jeleniej górze
 

Villa Perla to komfortowe apartamenty i noclegi w Jeleniej Górze.

Wolisz hotele? Wypróbuj nasze nowe apartamenty w centrum
Odkryjesz swobodę, niezależność i komfort najlepszych lokalizacjach.

 

design by : LEMONPIXEL.pl •  booking by : HOTRES.pl